+90(212) 565 70 51

KURUMSAL

Firmamiz 2005 yilindan itibaren Esenyurt /Kıraçta yer alan 5.000 m2 lik kapalı alandaki tesislerinde,dünya ambalaj sektöründeki en son teknolojik yenilikleri kullanarak ve yüksek kalite standartlarını hedef alarak üretimini gerçekleştirmektedir. Yıllardır birlikte calıştığımız, konularında yüksek iş tecrübesine sahip is arkadaşlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize kısa zamanda , kalite standartlarınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri sunmayı görev edindik.

Yıllar yılları kovalarken kurduğumuz yeni iş ortaklıkları ve yaptığımız yeni yatırımlar neticesinde öncü olduğumuz kraft çanta sektörünün yanında siz değerli müşterilerimize yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeler işığında diğer Ambalaj ürünleri konusunda da çözüm yolları sunmak amacı ile bu yıl Topkapı matbaacılar sitesinde PRINTPACK AMBALAJ adı ile yeni bir şirket kurduk.

Sizlere daha yakın bir lokasyona konumlanmamızdaki amacımız sizlerle daha hızlı ve daha müşteri odaklı çalışabilme isteğimizdendir. Sektörde devirdiğimiz uzun yıllar sonunda edindiğimiz en önemli ilkeler:durust calışmak ve her koşulda müsteri memnuniyeti oldu. Bizim kendimize seçtiğimiz bu yolda siz değerli müşterilerimizin bize yol arkadaslığı yapmasından ötürü duyduğumuz gurur ve mutluluk bizler için en buyuk kazanç oldu. Sektörlerinde dev birçok firmayla calişabilme firsatı bulabilmemizi tesadüften ziyade seçtiğimiz bu yolun erdemine ve sizlerle bu yolda kurduğumuz samimi ve sıcak ilişkilere bağlıyoruz…


Fabrikamız


Satış Ofisimiz